تسمه کش شارژی یک دستگاه کم وزن و قابل جابه جایی، با باتری قابل شارژ، عمل تسمه کشی را در فضای کار، خیلی راحت و آسان می کند. جهت اعمال تسمه کشی با این نوع دستگاه تسمه کش می توان تسمه پلاستیکی PET, PP بکار ببرید. این نوع سیستم تسمه کش قابل حمل، شامل کارایی گسترده ای در صنعت های متنوع همانند سایر سیستم ها چون تسمه کش برقی و… برای بسته بندی و تسمه کشی عمودی و افقی می باشد. این سیستم به شیوه خودکار عمل کشش، جوش و برش تسمه بسته بندی را اعمال می نماید. تسمه کش شارژی اکثرا تولید کشور های چین، آمریکا، ژاپن و تایوان می باشد.

این نوع سیستم همانطور که می دانید به وسیله باتری عمل بسته بندی را انجام می دهد. این سیستم جهت اعمال بسته بندی از موتور های الکتریکی بهره می برد که سبب می شود بکارگیری آن مزایایی به همراه داشته باشد.

انواع تسمه کش شارژی

دستگاه تسمه کش شارژی

انواع دستگاه تسمه کش شارژی کدامند؟ در این مبحث می خواهیم به عرضه داده هایی در خصوص این نوع تسمه کش بپردازیم. چنانچه در پی خرید این نوع دستگاه تسمه کش هستید یا می خواهید در خصوص آن اطلاعاتی کسب کنید بهتر است تا پایان این مبحث با ما همراه باشید. هدف از تمهید محصولات متنوع یکی از عمده ترین قسمت های بسته بندی است. جهت حفظ سلامتی و تسهیل در جابه جایی بکارگیری این سیستم ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در مجموع انواع دستگاه تسمه کش شارژی به دو نوع تسمه کش های پلاستیکی PP, PET طبقه بندی می شوند.

نحوه کار تسمه کش شارژی به چه صورت است؟

نحوه کار تسمه کش شارژی بدین شکل است که کالایی که می خواهید بسته بندی نمایید را روی صفحه این سیستم بگذارید تا به شکل ثابت شده در بیاید. پس از این که کالای شما ثابت شد سیستم تسمه کش یک تسمه پلاستیکی را در سمت عقربه های ساعت، پیرامون کالای شما به صورت مطلوب و مستحکمی می پیچد. پس از این که یک دور به صورت کامل این عمل انجام گرفت این روال به شیوه برعکس هم صورت می گیرد. همانطور که این سیستم، عمل پیچیدن تسمه را به مناسب ترین شکل ممکن و با بیشترین سرعت انجام می دهد محوطه خالی اعمال نمی شود و به گونه ای می توان بیان کرد محصول شما با بکارگیری این تسمه ها پرس می شود.

کسانی قصد کار با این دستگاه را دارند بایستی شیوه کار و ضوابط و دستورالعمل ها را به صورت مطلوبی فراگیرند تا بتوانند به صورت مناسبی آن را بکار ببرند. در صورت قصور در فراگیری استفاده از این سیستم امکان دارد صدمات و چالش های جدی رخ دهد. در مجموع کار با این تجهیزات کار راحتی نمی باشد.

نحوه کار با تسمه کش شارژی هم مانند تسمه کش دستی می باشد. اگرچه این سیستم شارژی دیگر به نیروی دست احتیاجی ندارد و با بکارگیری موتورهای برقی واقع شده روی دستگاه مدنظر، عمل کشیدن تسمه و حتی دوخت را خود انجام میدهد. این دستگاه بسته بندی برای کالا های کم وزن تر که دسترسی راحتی جهت بسته بندی ندارند خیلی مطلوب می باشند.

ویژگی های تسمه کش شارژی

دستگاه تسمه کش شارژی

در خصوص مشخصه ها و ویژگی های تسمه کش شارژی می توان به وزن مطلوب آن اشاره کرد. این نوع سیستم شامل تسمه های پلاستیکی می باشد که می تواند نیروی محرکه ای از ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ نیوتن داشته باشد. حتی سیستم تسمه کش شارژی می تواند توانایی تنظیم شتاب کشش و جوشش در بسته های ۴ کیلویی را هم داشته باشد.

از دیگر ویژگی های تسمه کش شارژی که می تواند به منزله یک مزیت برای این سیستم ها باشد می توان به پرتابل بودن آنها اشاره کرد که عمل بسته بندی در نواحی متنوع را راحت تر می کند.

کاربرد تسمه کش شارژی

همانگونه که می دانید تسمه کش شارژی جهت تکمیل زنجیره ساخت یا فرستادن یک محصول در بخش بسته بندی کالا بکار برده می شود. در بسته بندی کالاهای وارد شده، این عملیات با دسته بندی کالاهای کوچکتر و تعبیه آنها در جعبه های بزرگتر صورت می گیرد و با این عمل هم جابه جایی و هم شمارش کالا ها آسان تر صورت می گیرد.

حتی بایستی بیان کرد این سیستم همواره جهت بسته بندی جعبه هایی با سایز و حجم بزرگ، عمل کشیدن و دوختن در صنعت های بسته بندی کاغذ، کاشی، سنگ و چوب بکار برده می شود که احتیاج به یک سیستم بسته بندی قدرتمند دارد.

این سیستم ها جهت بسته بندی اقسام کالاهای ساخته شده در کارخانه ها، اقسام پالت، بسته بندی محصولات انبار قابل بکارگیری می باشند. یکی دیگر از کاربرد های این سیستم تسمه کش، بسته بندی تسمه های فلزی و پلاستیکی پیرامون کارتن های حجیم تر می باشد که روال اعمال آن یعنی کشیدن تسمه به پیرامون کالا را آسانتر می کند.

خرید دستگاه تسمه کش شارژی

دستگاه تسمه کش شارژی

یکی از عمده ترین عواملی که بایستی در خرید تسمه کش شارژی رعایت کرد کارایی آن می باشد. پیش از خرید مطمئن شوید که انواع آن چه فرق هایی با هم دارند و با ملاحظه به کاربرد، آن را تهیه نمایید. مسئله دیگر اینکه بهتر است این سیستم پرکاربرد را از مراکز فروش معتبر و مطمئن خریداری کنید تا از اصالت کالای آن مطمئن شوید.

در مجموع ۲ روش جهت خرید تسمه کش شارژی و انواع سیستم های تسمه کش نظیر تسمه کش بادی و…وجود دارد که در این مبحث به آنها می پردازیم. روش اول بکارگیری خرید آنلاین می باشد. در این شیوه کاربر می تواند به صفحه دستگاه مورد نظر خود وارد شود و تسمه کش مدنظر را انتخاب نماید. در نتیجه با شماره های موجود در صفحه مراکز فروش معتبر با آنها ارتباط برقرار نموده و حتی قیمت آنها را می توان پرسید. در آخر هم با ثبت سفارش، بعد از چند روز دستگاه مورد نظر به آدرس کاربر فرستاده می شود.

شیوه دیگر رجوع به خود موسسه می باشد. آدرس موسسه معتبر در داخل سایت معتبر قرار داده شده است. با رجوع حضوری می توانید محصول مورد نظر را خریداری نمایید. در طی خرید تسمه کش شارژی می توانید از مشاوران بهره ببرید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button